Home Sportas Laukia akimirka Temple nesėkmingas Tush Push bandymas įspūdingai atsimuša, todėl UConn laimėjo...

Laukia akimirka Temple nesėkmingas Tush Push bandymas įspūdingai atsimuša, todėl UConn laimėjo rungtynes

4
0

Per šeštadienio koledžo futbolo rungtynes ​​su UConn šventyklos pelėdos susidūrė su galimu žaidimu laimėtu gelbėjimosi ratu – gelbėjimo lynu, kurį jie įspūdingai išslydo pro pirštus.

Trimis taškais atsilikęs po ketvirto ir įvarčio, ​​likus žaisti tris sekundes, Temple pasirinko nežaisti pratęsimo įvarčiu.

Vietoj to, Pelėdos pasirinko laimėti žaidimą su Tush Push. Filadelfijos ereliai‘ parašų pjesė.

Temple bandė įsiveržti į galutinę zoną, pelnydamas lemiamus šešis taškus, o žaidimas baigėsi smūgiu – tik ne „Owls“.

Kai „Owls“ gynėjas Tyleris Douglasas bandė įsiveržti į pabaigos zoną, kamuolys iššoko su „Huskies“ kampiniu gynėju. Jordanas Wrightas greitai trenkdamas į jį.

Temple'o bandymas laimėti rungtynes ​​atsimušė į UConn

Temple’o bandymas laimėti rungtynes ​​atsimušė į UConn

„Tush Push“ bandymo metu kamuolys iššoko ir jį paėmė Jordanas Wrightas

Wrightas pasiėmė kamuolį ir nubėgo iki pat kito aikštės galo, kad įmuštų 96 jardus ir įmuštų įvartį.

Gynybinis smūgis užtikrino „Huskies“ pergalę rezultatu 29:20 ir buvo kankinantis Temple smūgis.

Fagnano metė ekrano perdavimą TJ Sheffieldui, kuris praslydo pro tris gynėjus ir nuskriejo 58 jardus į pabaigos zoną, išvesdamas „Huskies“ į priekį 16:13, likus trečiajam kėliniui 2:11.

Temple susigrąžino persvarą 20:16 po Forresto Brocko 8 jardų smūgio, likus žaisti 9:52.

Brockas atliko 18 iš 31 perdavimo 136 jardus Temple (1-5). Madduxas Trujillo spyrė įvarčius iš 60 ir 42 jardų.

Durello Robinsono 1 jardo smūgis užbaigė 70 jardų važiavimą ir UConn išsiveržė į priekį 23:20 likus 3:46, o paskutinis Temple važiavimas baigėsi nesėkmingu Tush Push bandymu.