Home Sportas Antrajame kėlinyje „Arsenal“ prieš „Man City“ turėjo vos 12,5 proc. kamuolio –...

Antrajame kėlinyje „Arsenal“ prieš „Man City“ turėjo vos 12,5 proc. kamuolio – o Jurrienas Timberis ir Kai Havertzas pateko į istoriją – statistika atskleidžia, kaip Mikelis Arteta mažina atsilikimą nuo Pepo Guardiolos serijos čempionų.

8
0

Dėl visų kalbų apie Premier lyga pusės Ieškau „Dietos Pep” Guardiola Norėdamas vadovauti savo klubui ir atkartoti savo rezultatus Manchester City, jo sėkmingiausias mokinys išplėšė tašką Etihad iš visiškai kitokios vadovo figūros žaidimo knygos.

Jose Mourinho žiūri tai su šypsena veide“, – balsas „Sky Sports“ komentare rodo, kad Guardiolos žaidėjai vėl puolė Arsenalas‘s, knibždėte knibžda savo baudos aikštelės pakraštyje, su panašiai nesėkmingais rezultatais.

Taip, „Arsenal“ nepasisekė, kai įžūliai pavėlavo rezultatą Johnas Stonesasir taip, Arteta ir jo pusė greičiausiai vertins tašką, kurį jie grįžo į Etihadą, kaip du trumpus, tačiau praėjus penkeriems metams nuo Artetos darbo šiaurės Londone, Gunners, atrodo, pagaliau nulaužė Etihado kodą.

Ne tik „Arsenal“ nenugalėjo Žmogaus miestas namuose nuo 2015 m., tačiau pralaimėjimų taškai – abu namuose ir išvykoje – didžiąją Artetos kadencijos dalį sudarė niūrūs skaitiniai, kurių deficitas dažnai siekia tris ar keturis įvarčius, o pralaimėjimas Etihad rezultatu 4:1 dar 2023 m., per patį pirmąjį komandos čempiono titulo sezoną.

Tačiau sekmadienį „Arsenal“ metrikai papasakojo gluminančią istoriją apie spąstus, kurie buvo pasklidę Guardiolos pusėje, kuri, nors akimirką vėlavo spindesys ir dar vienas išvengiamas išsiuntimas, priartėjo prie visiško išsiveržimo.

Mikelis Arteta sekmadienį surengė gynybos formą prieš „Manchester City“ be kalinių

Lygiosios iš dalies baigėsi lygiosiomis dėl to, kad Arsenal atkakliai užsiblokavo antrajame kėlinyje

Buvo lyginamas Artetos ir Jose Mourinho (kairėje) žaidimo planas, kuris pergudravo Pepą Guardiolą (dešinėje).

Buvo mažai susidomėjimo bandyti išmušti arba pamatyti didžiąją kamuolio dalį. Jurrienui Timberiui ir Kai HavertzasDėl pralaimėjimo jie galėjo atrodyti visiškai nekompetentingi, nes jie tapo pirmaisiais „Premier“ lygos žaidėjais, atlikusiais vieną iš savo perdavimų – atlikę atitinkamai tik šešis ir penkis perdavimus.

Tačiau dėl makiaveliško ryžto, taip simbolizuojančio Mourinho savo jėgų viršūnėje, Arsenalas sėkmingai nutildė Etihadą ir „Man City“ sirgalius nepaprastai nudžiugino lygiu įmušimu tose pačiose rungtynėse, kai jų absurdiškai talentingas puolėjas įmušė 100-ąjį įvartį per 105 rungtynes.

„Man City“ toli gražu nėra pirmoji komanda, kuriai šis žaidimo stilius pasiteisino šį sezoną, o Arteta buvo priversta pirmą kartą išbandyti idėją kelyje prieš „Brighton“. Vėlgi, „Arsenal“ turėjo tenkintis vos 10 vyrų po to, kai Declanas Rice’as buvo išsiųstas iš aikštės – už tą patį nusikaltimą kaip ir Leandro Trossardas sekmadienį – ir vėl pelnė atkakliai kovojantį tašką, antrajame kėlinyje kamuolį kontroliavo vos 35,8 proc.

Tai buvo tik nežymiai daugiau, nei reikėjo šiaurės Londono derbyje, o Artetos vyrai antrajame kėlinyje „Tottenham Hotspur“ stadione susitaikė su 36,3 proc. Tą popietę jie užsitikrino visus tris taškus savo pergale 1:0, tačiau niekas negalėjo apkaltinti Artetos, kad tai padarė gražiai.

Tačiau šie skaičiai atrodo kaip šventė po bado, palyginti su procentais, matytais Etihade sekmadienio popietę. Antrajame kėlinyje „Arsenal“ pasitenkino 12,5 proc. kamuoliu.

„Arsenal“ žaidėjai buvo gerai išmanyti ir patogūs su menkiausiais turėjimo rodikliais

Guardiola pastebėjo, kad skirtumas, kuriuo jo komandos triumfas namuose sumažėjo prieš Arsenalą

Į savo pusę susispietę Arsenalo veržimai į priešo teritoriją buvo nedideli. Artetos vyrai užregistravo tik vieną metimą į „Man City“ aukštą 28 ir atliko 35 perdavimus varžovų aikštėje – 363 šeimininkų.

Vis labiau nusivylusi, Guardiola vis dėlto laikėsi savo plano kaip Artetos vyrai vykdė savo. Užuot rinkęs pirmuosius pakaitalus, kad pamėgintų pasirinkti atkaklų užraktą šviežiomis akimis ir nauja perspektyva, jo startuoliai anksčiau triūsė be didelio pasisekimo, akivaizdu, kad jų keitimai buvo atvesti, kad pakeistų žaidimą paskutinėse kėlinio stadijose, sakė „Stones“ vadovas. tarp jų.

Sukandę dantys yra Artetos mėgstamiausias metodas prieš „Big Six“ varžovus, ir taip buvo jau kurį laiką. Pagal pasirinktiPraėjusį sezoną „Arsenal“ prieš „Liverpool“ lygos susitikimuose turėjo vidutiniškai 41,9 proc. kamuolio kamuolį, prieš „Tottenham“ – 45,7 proc., prieš „Chelsea“ – 50,1 proc., o prieš „Manchester United“ – 50,4 proc. – ir tai buvo nepralenkiamas rekordas.

Iki šiol žemiausias tarp didžiųjų žvėrių buvo „Man City“ – komanda „Arsenal“ turėjo 38,5 proc. kamuolio, o rezultatai buvo sėkmingi – kanonieriai pernai spalį namuose pelnė tris taškus, o vėliau atsisakė nusileisti praėjusios kadencijos susitikime „Etihad“.

Praėjusį sezoną „Arsenal“ palaipsniui mažino maržas, pradedant nuo sėkmingo „Community Shield“ pasiūlymo. Po to rezultatu 1:1 buvo iškovota pergalė namuose, o „Man City“ namuose pirmą kartą nuo 2016 m. atiteko „Cunners“ susitikimui 0:0, per kurį svečiai užėmė vos 27,5 proc. kamuolio. „Man City“ yra įpratęs žaisti su tokiomis komandomis, bet ne su agresyviausiais varžovais dėl titulo.

Kanonieriai prieš dvi savaites buvo priversti žaisti panašų žaidimo planą prieš Braitoną

Kai praėjusį sezoną abi komandos susitiko „Premier“ lygoje, jos panašiai pasidalijo grobį

Artetos plieninis ryžtas yra skirtas ne tik jo šono padėties nustatymui. Nedaug buvo „Man City“ žaidėjų, kurie nešaukė savo oponentų dėl savo „tamsiųjų menų“, kurie apėmė grubų žaidimą, įmantrias rungtynes ​​ir daugumą laiko švaistymo manierų.

„Mail Sport“ pirmadienio rytą pranešė, kad paaugliui pakaitalui Milesui Lewisui-Skelly buvo įteikta geltona kortelė prieš žaisdamas minutę profesionalaus futbolo. už pranešimą, kad Davidas Raya nukristų sužeistas.

Vartininkas tai padarė tinkamai, o fiziologai išlėkė į aikštę, siekdami priartinti smūgio stabdiklį, Arteta turėjo galimybę atnaujinti savo lauko kariuomenę. Vėliau rungtynių metu, įniršusio Guardiola žodžiais tariant, jis „nežinojo, kiek („Arsenal“) žaidėjų ištiko mėšlungis“.

Ar „Arsenal“ švaistė laiką su kokia nors sėkme, dar reikia pamatyti. „Sky Sports“ paprašė „Opta“ nustatyti, kiek laiko buvo žaidžiamas kamuolys antrajame kėlinyje, o po to sekęs bendras laikas – 35 minutės – buvo didžiausias per bet kurias „Premier“ lygos rungtynes ​​šį sezoną.

Tačiau tariamai Arteta „tamsiųjų menų“ taktika nuvertė „Man City“ nuo savo rokerio. Nemažai žaidėjų buvo užsidegę po finalinio švilpuko, o Erlingas Haalandas ir Bernardo Silva gestus ir šaudė į varžovų žaidėjus ir trenerius, o Silva ir Manuelis Akanji po rungtynių interviu režisavo aiškius komentarus. Artetos vyrai ateityje ieškos šieno su savo nauju ir galbūt unikaliu gebėjimu įsiskverbti į Man City kailį.

Davidas Raya buvo vienas iš žaidėjų, kurie patyrė traumą, siekdami kontroliuoti žaidimo eigą

Davidas Raya buvo vienas iš žaidėjų, kurie patyrė traumą, norėdamas kontroliuoti žaidimo eigą

Nuotaika išplito po pilno etato, o Erlingas Haalandas (kairėje) buvo ypač sužalotas dėl išdaigų

Tačiau nors „Arsenal“ dar gali laimėti šį nusidėvėjimo karą prieš savo varžovus dėl „Premier“ lygos titulo, nes skirtumai tarp jų vis mažėja, buvo pusė, kuri perkėlė savo žaidimą į „Man City“ ir laimėjo – Jurgeno Kloppo „Liverpool“.

Silva tai pabrėžė portugalų kalba žiniasklaidai visu etatu, kai pabrėžė, kodėl „Liverpool“, o ne „Arsenal“ laiko savo artimesniais varžovais.

„Liverpool“ jau laimėjo „Premier“ lygos titulą, o „Arsenal“ – dar ne (vadovaujant Mikeliui Artetai), – pabrėžė Portugalijos rinktinės žaidėjas. „Liverpool“ laimėjo Čempionų lygą (vadovaujant Kloppui), o „Arsenal“ – ne. Štai kodėl konkurencija buvo kitokia.

„Be to, leiskite man pridurti, kad „Liverpool“ visada susiduria su mumis turėdamas aiškų ketinimą laimėti rungtynes.

Kloppas nebijojo susidurti su savo sunkiojo metalo stiliumi su Guardiolos klinikiniu perdavimų žaidimu ir laikui bėgant buvo gausiai apdovanotas kaip vienas iš katalonų trenerio varžovų, turinčių daugiausiai svorio.

Per 29 vadybininkų susitikimus tiek „Premier“ lygoje, tiek už jos ribų Kloppas 12 kartų įveikė Guardiolą ir atvirkščiai, pora pasidalijo šešias lygiąsias.

Guardiola ypač karštai varžėsi su Jurgenu Kloppu (kairėje), kuris buvo giriamas už tai, kad jis stojo prieš „Man City“

„Liverpool“ 2020 m. „Premier“ lygos titulas yra šiek tiek nukrypimas nuo Guardiolos eros „City“ klube

Kaip „Opta“, jų „Premier“ lygos statistika buvo tokia pat artima. Kaip ir tikėtasi, „Man City“ dominavimas išveda juos šiek tiek į priekį, o Guardiolos vyrai per susitikimą vidutiniškai atmuša 12,0 metimų, o „Liverpool“ metimų vidurkis yra 8,9, tačiau skirtumas yra minimalus.

Tačiau istorija apie Kloppo „Reds“ ir „Guardiolos Cityzens“ konkurenciją baigėsi praėjusį pavasarį, rezultatu 4:1 „Etihad“ turnyre, būdinga tai, kaip viskas klostėsi tarp jų: ​​dominavimas namuose ir atkaklumas išvykoje.

Jei Arteta galiausiai pareikštų, kad svarbiausias Etihadas laimės, vis tiek būtų klaidinga manyti, kad Gvardiolos ir jo buvusio padėjėjo konkurencija yra stipresnė nei buvusiojo ir jo senojo priešininko Kloppo.

Tačiau vietoj geros istorijos Arteta gali gauti tai, ko jis tikrai nori: Premier lygos trofėjų.