Home Sportas 37 metų Lionelis Messi atsuka metus atgal, atlikdamas puikų hat-trick’ą, Argentinai 6:0...

37 metų Lionelis Messi atsuka metus atgal, atlikdamas puikų hat-trick’ą, Argentinai 6:0 įveikęs Boliviją.

1
0

Lionelis Messi Antradienio vakarą 2026 m. pasaulio čempionato atrankos rungtynėse Argentina įmušė neįtikėtiną hat-trick’ą ir dar du įvarčius.

Po to, kai atsigavo po traumos, jis pasirodė tik antrą kartą Amerikos taurė liepą Messi pasinaudojo gynėjo Marcelo Suarezo klaida ir 19 minutę atidarė įvartį.

Majamio „Inter“ žvaigždė vis dar atranda savo grožį MLS nuo grįžimo į aikštę, tačiau tarptautiniu mastu tokių problemų nekilo, nes į Buenos Aires jis grįžo pirmą kartą per beveik metus.

Bolivijos vartininkas Guillermo Viscarra keletą kartų puikiai atrėmė, kad šeimininkai negalėtų padidinti persvaros, tačiau 43-ią minutę jis buvo sumuštas. Lautaro Martinezas įmušė iš greito Messi perdavimo.

Argentina prieš pat pertrauką atkovojo rezultatą 3:0, o Messi padėjo Julianui Alvarezui pelnyti įvartį ir užbaigti puikų pirmąjį kėlinį.

Lionelis Messi (kairėje) švenčia kartu su Thiago Almada po įvarčio prieš Boliviją Buenos Airėse

Messi stebi viską po to, kai antradienio vakarą atliko hat-trick'ą ir šeštą Argentinos įvartį

Messi stebi viską po to, kai antradienio vakarą atliko hat-trick’ą ir šeštą Argentinos įvartį

Žiūrovai buvo palepinti dar vienu neįtikėtinu Messi pasirodymu – net 37 metų amžiaus

Messi įmušęs tris įvarčius ir dar du pasižymėjęs rungtynių kamuolį renka visu laiku

Argentina kontroliavo antrąjį kėlinį, o keitimasis Thiago Almada 70-ąją minutę pridėjo ketvirtą kamuolį iš Nahuelio Molinos perdavimo – kol Messi perėmė kontrolę ir užtikrino, kad trečiadienio laikraščių antraštės bus apie jį.

Superžvaigždė, plačiai laikoma geriausiu visų laikų žaidėju, dar du savo įvarčius įmušė, kad užbaigtų siaubingą pasirodymą, o tada visą laiką paliko rungtynių kamuolį.

Pietų Amerikos atrankos turnyro turnyrinėje lentelėje pirmauja „Copa America“ laimėtoja Argentina su 22 taškais, 3 taškais lenkia Kolumbiją.

Pasaulio čempionatas vyks 2026 m surengė JAV, Meksika ir Kanada.