Home Pasaulis Žiūrėti: Ohajo valstija pagaliau leidžia savo pirmąjį sezono TD Maršalui

Žiūrėti: Ohajo valstija pagaliau leidžia savo pirmąjį sezono TD Maršalui

13
0

3 Ohajo valstija visgi nėra nepažeidžiama.

Per šeštadienio rungtynes ​​„Buckeyes“ atidavė tūpimą Marshallui, vadovaujančiam Ethanui Payne’ui per pirmąjį važiavimą, kuris truko beveik septynias minutes ir 13 kartų.

Prireikė trejų rungtynių ir keturių savaičių (3 savaitę Ohajo valstija buvo atsisveikinimo savaitė), kad varžovas 2024 m. pagaliau pralaužtų „Buckeyes“ kiautą.

Tai yra pirmą kartą nuo 2007 m kad prireikė mažiausiai trijų žaidimų, kad Ohajo valstija atsisakytų pirmojo sezono smūgio. Tais metais Jangstauno valstija ir Akronas turėjo aštuonis taškus, o po to Vašingtonui 3 savaitę atidavė du taškus.

Marshallas ir vėl pelnė įvartį pirmajame kėlinyje, o toli puolantis Elijah Metcalf paskutinėmis sekundėmis iki kėlinuko pabaigos sugriebė kojos pirštu.

Nors 2007 m. sutapimas gali būti nepageidaujama naujiena „Buckeyes“ gerbėjams, komanda, tuo metu užėmusi pirmąją vietą, taip pat pralaimėjo tuometinei Nr. 2 vietą LSU užėmė BCS čempionato žaidime vėliau tą patį sezoną.

Ohajo valstija sieks sulaužyti šią tendenciją ir pretenduoti į savo pirmąjį nacionalinį titulą nuo pirmųjų koledžo futbolo atkrintamųjų varžybų 2014–2015 m.

Šių metų išplėstinės atkrintamosios varžybos, kuriose dabar dalyvauja 12 komandų, suteikia Ohajo valstijai daug galimybių tai padaryti – ypač 20 milijonų dolerių NIL fondų sąraše.

„Marshall“ vyriausiasis treneris Charlesas Huffas iš tikrųjų (juokaudamas) bandė papirkti „Buckeye“ žaidėjai su „all-you-can-eat“ sausainių NIL pasiūlymais, jei jie perėjo į jo programą.

Atrodo, kad jie nesiklausė, nes Ohajo valstija atsigavo po ankstyvo Maršalo pasirodymo pabaigos zonoje ir į kėlinio rūbinę pirmavo 28:14.