Brianas Kelly, Nr. 16 LSU išgelbėtas dėl nesavalaikių nuobaudų

9
0

Nr. 16 LSU visą šeštadienio popietę liūdnai stebėjo prieš SEC priešą Pietų Karoliną.

„Tigrai“ niekada nebuvo pirmavo žaidime iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, kai atbėgo Joshas Williamsas smūgiavo į priekį, kai liko kiek daugiau nei minutė.

Vyriausiasis treneris Brianas Kelly po neoptimalios sezono pradžios rezultatu 1:1 išliejo prakaitą nuošalėje – triuškinantį pralaimėjimą Pietų Kalifornijos komandai ir įtemptą susišaudymą su FCS Nicholls State. Kyla klausimų, kiek ilgai jis gali ištverti Baton Ruže, jei komanda nepateisins amžinų didelių lūkesčių.

Bet jo gynėjas Garrettas Nussmeieriskuris šeštadienį pirmą kartą startavo SEC, kelis kartus nuvedė komandą į aikštę ir iškovojo kritinę pergalę. Tą dieną jis įmetė 285 jardus, atliko du kamuolius ir perėmė kamuolį.

Pietų Karolinos sirgaliai bus nusivylę šiuo pralaimėjimu, nes „Gamecocks“ turėjo du didžiulius šešetukus, kurie galėjo atitraukti rungtynes, tačiau abu galiausiai buvo atšaukti abejotinomis baudomis.

LSU išlikimas suteikia jai naujos gyvybės bandant įveikti stalą sukrautoje SEC ir pateikti pagrindinį pasiūlymą išplėsti koledžo futbolo atkrintamosiose varžybose.

„Tigrai“ pereina į 4 savaitę, kur priims niekšiškai gerą UCLA komandą ir šį sezoną stengsis išvengti abiejų Los Andželo mokyklų.