Home Sportas Scottas McTominay pabučiuoja ženklelį po to, kai įmušė pirmąjį įvartį „Napoli“ gretose...

Scottas McTominay pabučiuoja ženklelį po to, kai įmušė pirmąjį įvartį „Napoli“ gretose po buvusio „Man United“ komandos draugo Romelu Lukaku rezultatyvaus perdavimo.

7
0

• Scottas McTominay’us pelnė pirmąjį „Napoli“ įvartį ketvirtadienį 5:0 nugalėjus „Palermo“.
  • Jam padėjo buvęs jo „Manchester United“ komandos draugas Romelu Lukaku
  • KLAUSYKITE DABAR: Viskas prasideda!pasiekiama visur, kur gaunate podcast’us. Naujos serijos kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį

Scott McTominay ketvirtadienio vakarą pelnė pirmąjį įvartį savo karjeroje „Napoli“ turnyre Italijos taurėje 5:0 įveikęs „Palermo“.

Tai buvo tik trečias 27-erių škotų vidurio puolėjo pasirodymas „Napoli“ ekipoje nuo tada, kai jis prisijungė „Manchester United“. už 25,7 mln. svarų praėjusį mėnesį.

Jo įvartį pelnė 77-ąją minutę po vieno buvusio „United“ komandos draugo rezultatyvaus perdavimo.

Romelu Lukaku – kuris 2017–2019 m. dirbo „Old Trafford“ stadione – demonstravo įspūdingą tempą ir jėgą, kad įveiktų Pietro Ceccaroni, prieš atmušdamas kamuolį McTominay’ui, kad paleisdamas namo iš 10 jardų.

McTominay’us prieš „United“ gretose per 255 rungtynes ​​buvo įmušęs vartus 29 kartus.

Scottas McTominay'us pelnė savo pirmąjį „Napoli“ įvartį ketvirtadienio „Coppa Italia“ turnyre 5:0 nugalėjus „Palermo“.

Scottas McTominay’us pelnė savo pirmąjį „Napoli“ įvartį ketvirtadienio „Coppa Italia“ turnyre 5:0 nugalėjus „Palermo“.

Škotijos rinktinė McTominay (27 m.) pabučiavo ženklelį ant savo „Napoli“ marškinėlių.

Palermo, dabar įsikūręs Serie B, neprilygsta Antonio ConteKetvirtadienį ‘s Scudetto viltis.

12 minučių rezultatas buvo 2:0 dėl ankstyvo Cyrilo Ngonge’o rungtynių.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Juanas Jesusas atmušė rezultatą 3:0, o 58-ąją minutę Palermo žaidėjas Aljosa Vasic buvo išsiųstas iš aikštės.

Davidas Neresas likus 20 minučių įmušė ketvirtąjį „Napoli“ ekipos įvartį.

Buvęs „United“ duetas aikštėje praleido mažiau nei 60 sekundžių, kol kartu pasiekė 5 įvartį.

McTominay vartus pastatė buvęs „Manchester United“ komandos draugas Romelu Lukaku (kairėje).

Lukaku iš „Chelsea“ prisijungė prie „Napoli“ rugpjūtį, tačiau 2017–2019 m. jis buvo „United“ žaidėjas.

McTominay taip pat prisijungė prie „Napoli“ rugpjūtį, kai atvyko iš „Old Trafford“ su 25,7 mln.

Lukaku dabar dalyvavo keturiose „Napoli“ rungtynėse nuo tada, kai šią vasarą perėjo iš „Chelsea“ 30 mln.

31-erių belgas iki šiol savo dabartiniams darbdaviams pelnė du įvarčius.