Home Pasaulis Armijos „Bryson Daily“ pelnė tris pirmojo ketvirčio TD

Armijos „Bryson Daily“ pelnė tris pirmojo ketvirčio TD

12
0

Armijos ketvirtininkas Bryson Daily šeštadienio popietę savo įspūdingą 2024 metų sezoną papildė trimis pirmojo ketvirčio smūgiais prieš UAB (1-4, 0-2 AAC).

Pirmąjį įvartį jis pelnė praėjus vos vienai minutei ir 21 sekundei, bėgdamas 29 jardų į kairę pusę, tvirtai apginklavęs „Blazers“ gynėją prie kovos linijos, o po to įsibėgėjo link pabaigos zonos.

Jis atkovojo lygiąsias devynis jardus iki vidurio, kad pasiektų antrąjį rezultatą ir išvedė „Army“ (5:0, 4:0 AAC) į priekį 13:3 po nesėkmingo bandymo permušti du taškus.

Daily pelnė trečiąjį savo smūgį 13 jardų bėgime į dešinę, prieš tris UAB gynėjus kovodamas ties penkių jardų linija, kol nukrito į pabaigos zoną.

Daily pirmąjį ketvirtį baigė penkiais 86 jardais ir trimis kamuoliais.

Trys jo įvarčiai papildė 10 atmuštų kamuolių septintąją savaitę, kurie buvo lygūs su Navy gynėju Blake’u Horvathu, kuris surinko daugiausiai AAC.

„Daily“ šeštadienį taip pat pradėjo antrąją vietą konferencijoje lėkdamas (602 jardai), atsilikdamas nuo Tulane bėgimo Makhi Hugheso (604 jardai).

Jo 13 kamuolių per pirmąjį 7 savaitės ketvirtį yra antras pagal skaičių FBS ir atsilieka tik nuo Heismano lyderio Boise State lyderio Ashtono Jeanty (16).

Antrajame kėlinyje Daily pridėjo ketvirtą tašką 50 jardų perdavimu plačiam gynėjui Casey’ui Reynoldsui ir išvedė Army į priekį 34:3.

„Black Knights“ yra viena iš 12 likusių nepralaimėjusių FBS komandų ir pirmą kartą nuo 1996 m. siekia pagerinti rezultatą iki 6:0.